Raňajky

Raňajky sú podávané formou bufetových stolov v reštaurácii. Ponúkajú na výber pečivo, zeleninu, jogurty, cereálie, mlieko, džúsy, čaj, káva, šunky, syry, salámy, maslo, džem.

Cena:
7 €/ dospelá osoba 3,50€/ dieťa od 3-12 rokov

Otváracia doba:
7:30h - 10:00h

V súlade s platnými nariadeniami vlády SR podávame raňajky aj na izbu.

BAR

Bar ponúka pre ubytovaných hostí na výber pivo, víno a nealkoholické nápoje. COVID - 19 opatrenia, nápoje je možné si vyzdvihnúť v bare a konzumovať na izbe.

Otváracia doba:
17:00h - 20:30h
 

Eventy a akcie v Penzióne Valaška

Rodinné oslavy

Sme rodinný penzión a preto vám radi pripravíme rodinnú akciu presne podľa vášho gusta. Narodeniny, krstiny, prvé sväté prijímanie, svadby či iné akcie - všetko pre vás na mieru. Samozrejmosťou sú balíčky ubytovania, aby oslava nemusela končiť v najlepšom.
 
Školenia a prednášky


Školenie vo Vysokých Tatrách je príjemným spestrením pre každého zamestnanca. V našej konferenčnej miestnosti vieme pripraviť školenia pre 35 ľudí. Okrem nových skúseností a poznatkov si vaši zamestnanci odnesú nezabudnuteľný výhľad na panorámu Vysokých Tatier a pocit rodinnej atmosféry počas pracovného dňa.

Pre skupiny a firmy je možnosť zarezervovať si jednotlivé pavilóny len pre seba a zabezpečiť si takto maximálnu mieru súkromia a komfortu. V areáli a blízkom okolí sa dajú organizovať rôzne športové alebo teambuildingové aktivity. Na našom ranči v Kežmarku zabezpečujeme jazdu na koni.

Samozrejmosťou je zabezpečenie občerstvenia počas prestávok - všetko na mieru podľa vašich predstáv.