Apartmán 3+0


Tento apartmán má dispozíciu 2+1. Samostatná kuchynka je vybavená chladničkou, indukčným varičom a rýchlovarnou kanvicou. Nachádza sa v nej aj jedálenský pult pre 4 osoby.

V obývačke je LED TV s ponukou slovenských a českých programov. Z okna je prekrásny výhľad na panorámu Tatier.

V spálni sa nachádza manželská posteľ (180x200) a samostatné lôžko. Apartmán prešiel kompletnou rekonštrukciou. Pri rekonštrukcii sa použili prírodné materiály.
 

Apartmán 4+3


Apartmán s dispozíciou 2kk je tou správnou voľbou pre veľké rodiny, väčšie skupiny alebo "viacgeneračné" výlety. 

Kuchynský kút je vybavený chladničkou, indukčným varičom a rýchlovarnou kanvicou.

 V obývačke je LED TV s ponukou slovenských a českých programov.

Obe spálne majú manželskú posteľ (180x200), ktorá sa dá podľa potreby rozdeliť na dve samostatné postele. K dispozícií sú aj samostatné lôžka. Spolu sa v tomto apartmáne pohodlne vyspia 7 dospelí.


Apartmán 4+2


Tento mezonetový apartmán má dispozíciu 2+kk. Obývačka je s jedálenským kútom a kompletne zariadenou kuchyňou s elektrickou varnou doskou, mikrovlnou rúrou a rúrou na pečenie. Spálňa (4 postele) sa nachádza v podkroví.

 V obývačke je LED TV s ponukou slovenských a českých programov. Gauč je rozťahovací, po rozložení sa zmení na plnohodnotnú a pohodlnú posteľ s rozmerom 160 x 205 cm. Vyspia sa na ňom malí aj veľkí turisti.

Apartmán má 2 balkóny, jeden je orientovaný na sever a jeden na východ. Naskytuje sa z nich nádherný pohľad na Tatry a na obce v doline.

K dispozícií je kúpeľňa s vaňou.


Apartmán 6+2


Väčší brat apartmánu 4+2 má dispozíciu 4kk. K dispozícií sú 3 spálne na poschodí (3x2 postele), obývačka s jedálenským kútom a kompletne zariadená kuchyňa s elektrickou pecou a mikrovlnou rúrou.

V obývačke je LED TV s ponukou slovenských a českých programov. Gauč je rozťahovací, po rozložení sa zmení na plnohodnotnú a pohodlnú posteľ s rozmerom 160 x 205 cm. Vyspia sa na ňom malí aj veľkí turisti.

Apartmán má 2 balkóny, jeden je orientovaný na východ a jeden na juh. Naskytuje sa z nich nádherný pohľad na Tatry a na obce v doline.

K dispozícií je kúpeľňa s vaňou.Štúdio 7+0


Výnimočná voľba pre maximálnu mieru súkromia. Štúdio zaberá celé podkrovie pavilónu A. K dispozícií sú 3 spálne (1x3, 2x2) a príjemná obývačka. Postele sa dajú ľahko prispôsobiť potrebám hostí (manželské postele 160-180x200, alebo single).

V obývačke je LED TV s ponukou slovenských a českých programov. Ďalší televízor je v 3-posteľovej spálni.

K dispozícií je priestranná kúpeľňa s 2 umývadlami.