Ubytovanie v Penzióne Valaška

Penzión Valaška ponúka širokú škálu ubytovania. Viete si vybrať od útulných 2-lôžkových izieb až po kompletne zariadené apartmány s kuchyňou a kúpeľňou s vaňou. Vieme sa flexibilne prispôsobiť potrebám jednotlivcov, ale aj veľkých skupín. Je len na Vás, čo si vyberiete.

Radi pre Vás na objednávku prichystáme aj chutné raňajky formou bufetových stolov.Apartmány


V súčasnosti máme pre Vás pripravené 4 apartmány a 1 štúdio.

Apartmány sú kompletne vybavené a umožňujú vytvoriť si rodinnú atmosféru aj na dovolenke. Sú obľúbenou voľbou pre rodiny s deťmi a skupinové výlety.


Trojlôžkové izby


Naše 3-lôžkové izby sú vybavené 3 plnohodnotnými posteľami, čo umožňuje komfortne ubytovať 3 dospelých. V prípade potreby sa manželská posteľ dá rozdeliť na 2 samostatné.

Tieto izby sú prvou voľbou pre 3 - 5 členné rodiny (v prípade, že je 1 dieťa do 6 rokov bez nároku na posteľ a 1 dieťa na prístelke). Izby majú kúpeľne s vaňou a balkóny s výhľadom na panorámu Tatier a do okolitej prírody.

Potrebu prístelky nahláste vopred.


Dvojlôžkové izby


K dispozícií je niekoľko typov 2-lôžkových izieb. Všetky sú vybavené samostatnou kúpeľňou so sprchou. Pre rodiny s malými turistami je pripravená možnosť prístelky.

Izby orientované na severnú a východnú stranu ponúkajú jedinečný pohľad na tatranské štíty. Niektoré majú k dispozícií aj balkón na ktorom sa dá pohodlne vychutnať západ a, pre ranostajov, východ slnka.

Chceme, aby ste sa u nás cítili príjemne a oddýchli si. Aby ste si mohli večer po namáhavej túre oddýchnuť, či už s rodinou alebo priateľmi s ktorými ste sa rozhodli stráviť pár dní na Valaške. Preto sme pre vás pripravili niekoľko oddychových zón, ktoré sa nachádzajú na rôznych miestach penziónu.